SFSDT-30-28-G-11.00-D-NDX
- Part Number:
- SFSDT-30-28-G-11.00-D-NDX
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)