SFSD-28-28-G-03.75-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-28-28-G-03.75-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.313' (95.25mm, 3.75")
- Number of Positions :
- 56
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)