SFSD-30-28-G-05.91-DR-NUS
Part Number:
SFSD-30-28-G-05.91-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
60
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)