SFSD-30-28-G-10.00-DS-NDX
- Part Number:
- SFSD-30-28-G-10.00-DS-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)