SFSD-07-28-G-15.50-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-07-28-G-15.50-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.29' (393.70mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)