SFSD-35-30-F-10.00-S
- Part Number:
- SFSD-35-30-F-10.00-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 70
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)