SFSD-05-28-G-09.85-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-09.85-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.821' (250.19mm, 9.85")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)