SFSD-35-30-G-11.00-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-35-30-G-11.00-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 70
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)