SFSD-15-28C-G-04.50-DR-NUX
Part Number:
SFSD-15-28C-G-04.50-DR-NUX
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)