SFSD-15-30-G-03.01-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-30-G-03.01-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.251' (76.45mm, 3.01")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)