SFSD-15-30-G-11.82-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-15-30-G-11.82-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.985' (300.23mm, 11.82")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)