SFSD-10-28-H-07.25-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-10-28-H-07.25-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.604' (184.15mm, 7.25")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)