SFSD-10-28-H-09.50-DR-NUX
Part Number:
SFSD-10-28-H-09.50-DR-NUX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.792' (241.30mm, 9.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)