SFSD-10-28-H-11.00-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-10-28-H-11.00-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)