SFSD-20-28-G-03.35-DR-NDX
Part Number:
SFSD-20-28-G-03.35-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.279' (85.09mm, 3.35")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)