SFSD-30-30-F-11.81-DR-NUS
Part Number:
SFSD-30-30-F-11.81-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
60
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)