SFSD-30-30-G-04.82-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-30-30-G-04.82-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.402' (122.43mm, 4.82")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)