SFSD-13-30-G-03.93-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-13-30-G-03.93-D-NUS
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.327' (99.82mm, 3.93")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)