SFSDT-18-28-G-05.90-D-NUS
- Part Number:
- SFSDT-18-28-G-05.90-D-NUS
- Length :
- 0.492' (149.86mm, 5.90")
- Number of Positions :
- 36
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)