SFSD-20-28-G-07.09-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-20-28-G-07.09-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.591' (180.09mm, 7.09")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)