SFSD-20-28-G-09.84-DL-NUS
- Part Number:
- SFSD-20-28-G-09.84-DL-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.820' (250.00mm, 9.84")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)