SFSDT-20-28-G-03.26-DR-NDS
Part Number:
SFSDT-20-28-G-03.26-DR-NDS
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)