SFSDT-20-28-G-03.93-DS-NDS
- Part Number:
- SFSDT-20-28-G-03.93-DS-NDS
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.93")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)