SFSD-25-30-G-03.09-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-25-30-G-03.09-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.258' (78.49mm, 3.09")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)