SFSD-25-30-G-03.26-DS-NUX
- Part Number:
- SFSD-25-30-G-03.26-DS-NUX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)