SFSD-25-30-G-10.00-DS-NDX
- Part Number:
- SFSD-25-30-G-10.00-DS-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)