SFSDT-05-30-H-03.93-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-05-30-H-03.93-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.93")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)