SFSDT-05-30-H-03.98-DR-NUS
Part Number:
SFSDT-05-30-H-03.98-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.332' (101.09mm, 3.98")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)