SFSD-50-28-G-38.00-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-38.00-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 3.17' (965.20mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)