SFSD-30-30-G-06.25-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-30-30-G-06.25-D-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.521' (158.75mm, 6.25")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)