SFSD-50-28-H-03.26-S
- Part Number:
- SFSD-50-28-H-03.26-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)