SFSDT-07-30-G-15.50-D-NUS
Part Number:
SFSDT-07-30-G-15.50-D-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
1.29' (393.70mm)
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)