SFSD-50-30-G-18.11-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-50-30-G-18.11-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.51' (459.99mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)