SFSDT-20-28-H-03.26-DL-NUS
Part Number:
SFSDT-20-28-H-03.26-DL-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)