SFSDT-20-30-G-03.26-D-NUX
Part Number:
SFSDT-20-30-G-03.26-D-NUX
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)