SFSDT-50-28-G-05.00-D-NUS
Part Number:
SFSDT-50-28-G-05.00-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)