SFSDT-50-28-G-12.00-DR-NUS
Part Number:
SFSDT-50-28-G-12.00-DR-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
1.00' (304.80mm)
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)