SFSDT-50-30-G-05.00-DL-NDX
- Part Number:
- SFSDT-50-30-G-05.00-DL-NDX
- Length :
- 0.417' (127.00mm, 5.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)