SFSD-10-28-G-03.54-D-NUS
Part Number:
SFSD-10-28-G-03.54-D-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.295' (89.92mm, 3.54")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)