SFSD-10-28-G-04.72-DR-NUS
Part Number:
SFSD-10-28-G-04.72-DR-NUS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)