SFSD-10-28-G-07.48-DR-NDS
- Part Number:
- SFSD-10-28-G-07.48-DR-NDS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.623' (190.00mm, 7.48")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)