SFSD-10-28-G-07.50-D-NUS
Part Number:
SFSD-10-28-G-07.50-D-NUS
Features :
Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)