SFSD-10-28-G-14.50-DL-NDX
Part Number:
SFSD-10-28-G-14.50-DL-NDX
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
1.21' (368.30mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)