SFSD-15-30-G-11.80-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-15-30-G-11.80-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)