SFSDT-10-28-H-03.26-S
Part Number:
SFSDT-10-28-H-03.26-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)