IDSS-13-S-07.50-T-P01-G-ST8
- Part Number:
- IDSS-13-S-07.50-T-P01-G-ST8
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Position #1 Polarization
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 13
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)