SFSDT-50-28-G-03.00-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-50-28-G-03.00-DR-NUS
- Length :
- 0.250' (76.20mm, 3.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)