SFSDT-50-28-G-06.00-SL
Part Number:
SFSDT-50-28-G-06.00-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)