SFSDT-50-28-G-11.81-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-50-28-G-11.81-DR-NDX
- Length :
- 0.984' (299.97mm, 11.81")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)