SFSDT-50-30-G-03.26-D-NDX
- Part Number:
- SFSDT-50-30-G-03.26-D-NDX
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)